Connect with us

Lajme

Mustafa jep sërish versionin e tij për kërcënimin ndaj gazetarit

Published

on

Kryeministri Isa Mustafa edhe një herë ka dhënë versionin e tij në lidhje me kërcnëimin ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi.

Mustafa deklaron:

Unë qëndrmin tim e kam dhënë dje në Facebook dhe i gjithë relacioni im me këtë rast pra është ajo që kam dhënë dje me deklaratën time në Facebook, do të thotë se kam qenë i pakënaqur me atë që ka ndodhë

Por natyrisht se nuk jam unë ai i cili mund t’i rregullojë çështjet e individëve, çështjet e sëmundjeve

Do të mundohem që ta rregulloj përmes përmirësimit të sistemit të shëndetësisë, përmes rritjes së punësimit dhe investimeve në Kosovë

Dhe në asnjë rast as s’iu kam kërcënuar askujt dhe as nuk do t’i kërcënohem

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending