Connect with us

Lajme

Mustafa: Janë hapur hetimet pas vendimit të Arbitrazhin për rastin “Z-mobile”

Published

on

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka bërë të ditur se është ngritur padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës për anulimin e vendimit të gjykatës së Arbitrazhit, për gjobën e 30 milion eurove për PTK-në në kontestin me ‘Z-Mobile’.

Këtë ai e bëri të ditur gjatë fjalimit të tij në Kuvendin e Kosovës.

Mustafa tha se është iniciuar edhe një hetim në Prokurorinë Speciale, i cili lidhet me rastin dhe për dyshimet për keqpërdorim të detyrës apo autoritetit zyrtar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending