Connect with us

Lajme

Mustafa flet ndryshe për gratë në Facebook, e ndryshe para kamerave

Published

on

Kryeministri Isa Mustafa, i njohur për deklarata e tij fyese sidomos në Facebook, për ditën e 8 marsit, ka zgjedhur fjalët për gratë.

Ai në këtë ditë është shfaqur ndryshe nga një kryeministër që jemi mësuar ta shohim deri tani.

Kur i lexoni deklaratat e tij në Facebook dhe i dëgjoni deklaratat e tij para kamerave, pashmangshëm vjen pyetja se a është personi i njëjtë ai që shkruan në Facebook dhe ai që flet para kamerave.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending