Connect with us

Lajme

Mustafa e Hoxhaj në pritjen e Presidentit Obama

Published

on

Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj ka marrë pjesë në pritjen vjetore të Presidentit Barack Obama që e organizon për personalitetet botërore gjatë mbajtjes së Asamblesë së Përgjitshme të OKB-së.

Në këtë pritje ka marrë pjesë edhe Kryeministri Isa Mustafa ku së bashku me Hoxhajn kanë takuar liderë të shumtë botërorë si President, Kryeministra dhe ministra të jashtëm.

Mustafa e Hoxhaj kanë takuar Kryeministren e re të Anglisë, të Polonisë, Hungarisë, Sekretarin e NATO-së e shumë të tjerë.

Kjo pritje dhe takimet e shumta të Mustafës dhe Hoxhajt në margjina të AP të OKB-së kanë shërbyer si mundësi e mirë për të lobuar për njohje të reja.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending