Connect with us

Lajme

Mustafa dhe Hyseni mburren me gjendjen e sigurisë

Published

on

Kryeministri musata ka lavdëruar  zbatimin e ligjit që ndalon bashkimin e njerëzve në konflikte të jashtme

Mund të them se gjithë raportet e brendshme dhe raportet ndërkombëtare konfirmojnë rezultate shumë pozitive dhe sukses të të arriturave përballë trendit në Kosovë

Ministri Skënder Hyseni thotë se janë rreth 70 qytetarë të kosovës që po luftojnë në vatrat e krizës

Sipas raporteve që kemi të fundit në vatrat e krizës mund të ketë rreth 70 qytetarë të Kosovës…themi me mburrje që Kosova ndonëse  jemi të vetëdijshëm që nuk mund të jetë imun, mund të preket nga kjo e keqe globale, jemi duke bërë  përpjekje maksimale që kjo mos të ndodhë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending