Connect with us

Lajme

Musliu e PDK’së: Vjosa nuk u shkarkua pse ishte grua, viktimizimi na bën dëm

Published

on

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka reaguar pas shkarkimit të Vjosa Osmanit nga pozitat e larta në LDK.

Por Musliu thotë se nuk pajtohet me asnjë prej tyre që thonë se Vjosa u shkarkua pse ishte grua.

Postimi i saj:

Me vjen shume keq që Vjosa Osmani u shkarkua nga pozitat e larta të LDK-se ashtu siç me ka ardhur keq për Aida Dergutin kur është shkarkuar nga pozitat e larta në VV( mjerisht Aida atëherë nuk e kishte përkrahjen dhe solidarizimin e duhur sepse e kaluara e saj si ushtare e UÇK-se e bene mos ta njohë viktimizimin).

Por s’pajtohem me asnjë nga ata që thonë se Vjosa është shkarkuar pse ishte grua.
Mjaft me viktimizim! Nuk i bëni nder Znj. Osmani dhe asnjë gruaje që merret me politikë me këtë qasje.

Për të vërtetuar këtë postim po e shoqëroj me disa foto ku kandidaturës së Vjosës për Kryeministre fatkeqësisht më se shumti ju gëzuan burrat. Uroj që nga ky akt te kenë marrë mesim të gjitha gratë në politikë që pretendojnë të ndërtojnë karrirë duke ndarë gëzimet e suksesit vetem në parqafime te kolegëve burra.

#viktimizimi s’na bënë nder!
Ne politikë jemi #politikane jo thjeshtë #gra

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending