Connect with us

Lajme

Murtezaj tregon se çfarë duhet të bëhet me rastin e Deharit

I dyti i Ministrisë së Jashtme, Valon Murtezaj ka shprehur ngushëllimet familjes Dehari me rastin e vdekjes së të birit Astritit.

Published

on

“Familjes Dehari ngushëllimet më të sinqerta në këto momente dhembjeje për birin e tyre Astritin”, ka thënë zëvendësministri i Punëve të Jashtme.

“Situatat e tilla kërkojnë edhe më shumë, nga ne të gjithë, ta bëjmë Kosovën një vend ku sundon ligji”, ka thënë Murtezaj përmes faqes së tij zyrtare në Facebook.

Ai shton se në një vend ku sundon ligji, hapësira për të bërë keq dhe krim, dhe për të keqpërdorur situatat që prekin njerëzit ngushtohet, dhe krijohet hapësirë që ato adresohen drejt.

“Tani e gjitha duhet të jetë punë e institucioneve përkatëse të drejtësisë; dhe jo e politikës. Familjes edhe njëherë ngushëllime”, ka përfunduar Murtezaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending