Connect with us

Lajme

Murtezaj: Krenar me Policinë e Kosovës, veproi mirë me Gjuriqin

Published

on

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Valon Murtezaj ka thënë se Policia e Kosovës e ka kryer me përgjegjësi dhe profesionalizëm rastin e shefit të zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, i cili u ndalua në territorin e Kosovës.

Sipas Murtezajt, askush nuk mund ta njollos Policinë e Kosovës, transmeton Periskopi.

Postimi i plotë i Murtezajt në Facebook:

Policia e Kosovës e ka kryer me përgjegjësinë dhe profesionalizmin më të lartë detyrën në rastin e z.Gjuriq parmbrëmë.

Ai sot në mediat e ndryshme, e ka fyer policinë e Kosovës.

Por mund të them, askush nuk mund ta njollos policinë e Republikës së Kosovës.

Ajo është policia më e mirë në rajon.

Ndjehemi krenar me ju, zyrtarë dhe zyrtare të policisë së shtetit të Kosovës

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending