Connect with us

Sporti

Munishi kërkesë të veçantë për ‘Intelektualët’ në derbin ndaj Prishtinës

Trajneri i ri klubit gjilanas, Ismet Munishi, dëshiron që të ketë përkrahjen maksimale nga tifozët e klubit, Drita.

Published

on

Drita sot është nikoqire e Prishtinës në derbin e javës të Vala Super Ligës së Kosovës.  Ismet Munishi njihet për raportetet e ngrohta që arrin të bëjë me çdo tifozëri të klubeve që udhëheqë ai.

“Sot kam vetëm një kërkesë, të ndihemi krenar që jemi pjesë e klubit të madh Drita. Kemi ndeshje të vështir sot, pres përkrahjen e ‘Intelektualëve’ përgjatë gjithë ndeshjes, ndërsa unë dhe lojtarët do t’i mbajmë premtimet”, ka shkruar Munishi në rrjetin e tij social në Facebook.

Drita-Prishtina do të zhvillohet nga ora 14:00. /Periskopi.com

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending