Connect with us

Sporti

Mungesat e derbit PSG – Arsenal

Published

on

Ndeshja e nesërme ndërmjet Paris Saint-Germain dhe Arsenal në kuadër të Ligës së Kampionëve do të ketë edhe disa të meta.

Disa nga yjet e të dyja skuadrave nuk do të jenë të gatshëm për sfidën e cila pritet të jetë interesante.

Parisienët do të duhet t’ia dalin pa lojtarët si Maxwell, Javier Pastore, Thiago Silva dhe Serge Aurier, ndërsa ‘topçinjve’ do t’iu mungojnë Aaron Ramsey, Danny Welbeck i cili vuan prej kohësh nga një dëmtim dhe Per Mertesacker. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending