Connect with us

Lajme

A mundet me u shantazhu tash e tutje kryeprokurori?

Aktivisti i shoqërisë civile, Rron Gjinovci ka pyetur se a është i shantazhueshëm Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi tash kur dikush i panjohur e posedon telefonin e tij celular.

Published

on

“A mundet me u shantazhu tash e tutje kryeprokurori?, ka pyetur Gjinovci.

Në shtëpinë e kryeprokurorit Lumezi persona të panjohur thyen shtëpinë e tij dhe vodhën një telefon.

Masa të rrepta sigurie u ndërmorrën pas ngjarjes, derisa u shkarkuan edhe dy zyrtarë, njëri nga Policia e tjetri që mbikëqyrte Lumezin. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending