Connect with us

Sporti

A mund ta besoni se për çka i ka rënë pishman Mourinho?

Manchester United është i gatshëm të mbajë në skuadër mesfushorin Bastian Schweinsteiger.

Published

on

The Sun shkruan se klubi nga Old Trafford është i gatshëm t’i ofrojë gjermanit një marrëveshje të re në muajin janar.

Tani, duket se Jose Mourinho është penduar për lënien jashtë skuadrës 32-vjeçarin dhe me gjasë tani do ta aktivizojë shpesh në lojë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending