Connect with us

Sporti

Mposhtet PSG

Published

on

PSG-ja po vazhdon me performanca jo nga më të mirat në Ligue 1. Kampionët janë mposhtur sërish në kuadër të kampionatit francez, në udhëtim te Toulouse me rezultat 2:0.

Kjo ishte humbja e dytë e PSG-së në shtatë javët e para në Ligue 1. Bodiger dhe Durmaz shënuan për fitoren e Toulouse.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending