Connect with us

Lajme

MPJ e Kosovës: Nuk dihet nëse ka shqiptarë në mesin e viktimave në Suedi

Published

on

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Valon Murtezaj ka thënë se stafi i tyre janë mirë në Suedi, por ai tha se akoma nuk dihet për identitetin e viktimave nga sulmin që ndodhi atje.

“Sot ka ndodhur një akt që dyshohet të jetë terrorist ku ka të vdekur dhe të plagosur. Stafi i ministrisë sonë në Stokholm janë shëndosh e mirë”.

“Akoma nuk dihet për identitetin e viktimave”.

“Një vend si Suedia nuk është kursyer nga një sulm i tilla dhe kjo tregon se terroristët nuk zgjedhin se kënd do ta sulmojnë”.

Murtezaj këto komente i ka bërë në një lidhje direkte për Info Magazine të Klan Kosovës.

Deri tash pesë persona kanë mbetur të vdekur nga sulmi që dyshohet të jetë terroristë, ndërsa vetëm një person është arrestuar nga autoritetet suedeze.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending