Connect with us

Sporti

Mourinho tregon pse Rooney nuk është në formë

Published

on

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka treguar arsyen e tij, pse sulmuesi Wayne Rooney nuk është në formën e duhur.

Portugezi beson se në rënien e formës së anglezit ka ndikuar presioni i tifozëve për paraqitjet e 30-vjeçarit me Kombataren angleze.

“Mendoj se ka qenë një tjetër Wayne para ndeshjes ndaj Sllovakisë dhe një tjetër pas asaj ndeshje. Unë nuk jam duke fajësuar Sam Allardyce, jo për gjithçka”, deklaroi Mourinho.

“Unë jam duke fajësuar njerëzit që pas ndeshjes së Anglisë ndaj Sllovakisë u treguan të ashpër ndaj dikujt që është shumë i rëndësishëm për historinë e futbollit anglez. Ai është kapiten i Anglisë dhe është dëshmi e golave”, përfundoi portugezi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending