Connect with us

Sporti

Mourinho tregon prioritetin e Man United për këtë vit

Published

on

Legjenda e Manchester Unitedit, Bryan Robson ka thënë se nuk është i shqetësuar nëse “Djajtë e Kuq” përfundojnë në vendin e tetë në Premier Ligë, pasi prioritet i klubit sipas tij duhet të jetë Liga e Evropës.

Triumfi në Ligën e Evropës do ta dërgonte direkt në Ligën e Kampionëve, transmeton Koha.net.

“Duhet të jemi të qëndrueshëm, por edhe të sulmojmë. Është një kompeticion i madh për ne. Unitedi është bërë për të fituar trofe, dhe është shumë e vështirë që të përfunojmë në top katërshe pasi kem edhe shumë ndeshje.

Nëse e fitojmë Ligën e Evropës do të ishte një sezon i suksesshëm. Nuk jam i shqetësuar nëse përfundojmë në vend të tetë, nëse mund ta fitojmë këtë garë”, është shprehur Robson për MUTV.

Manchester Unitedi sonte do të zhvillojë çerekfinalen e parë në udhëtim tek Anderlechti.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending