Connect with us

Sporti

Mourinho tallet keq me Wengerin pas barazimit

Pas barazimit 1:1 në ‘Old Trafford’, Mourinho ka deklaruar se po ndihet sikur i mposhtur në këtë ndeshje, dhe për Wengerin kjo është “fitorja” e parë ndaj tij.

Published

on

“Po ndjehem sikur i mposhtur, për Arsenalin është ndjenjë e fitores”, deklaroi Mourinho, përcjell lajmi.net.

“Kështu më në fund unë humba nga Arsenali. Më në fund humba nga Arsene Wenger”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending