Connect with us

Sporti

Mourinho synon yllin e Atleticos dhe Real Madridit

Published

on

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, është duke synuar të blejë sulmuesin e Real Madridit, James Rodriguez dhe yllin e Atletico Madridit, Antonie Griezmann.

Sipas mediave angleze, tashmë tekniku portugez i garantuar kolumbianit vendin e titullarit në formacionin e “Djajve të Kuq”, transmeton kp.

Mourinho do të provoj që në afatin e janarit ta sjell në “Old Trafford”, Jamesin, edhe pse thuhet se akoma nuk ka asnjë marrëveshje mes Unitedit dhe Real Madridit.

Mourinho është duke e monitoruar edhe francezin e Atletico Madridit, Antonio Griezmann, për të cilin thuhet se strategu portugez është duke përgatitur një super ofertë për francezin verën që vjen.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending