Connect with us

Sporti

Mourinho s’e donte në skuadër, ylli i United marrëveshje me klubin amerikan

Bastian Schweinsteiger sipas të gjitha gjasave do të largohet në afatin kalimtar të janarit.

Published

on

Ylli gjerman i Manchester United nuk po gjen hapësira në formacionin e parë të trajnerit Jose Mourinho.

Mediat gjermane shkruajnë se ai ka arritur marrëveshje me klubin amerikan, Chicago Fire.

Thuhet se marrëveshja mes palëve është për tre sezone dhe ish-ylli i Bayernit do të përfitojë 6 milionë euro në sezon. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending