Connect with us

Sporti

Mourinho nuk e përjashton mundësinë e rikthimit të Ibrahimoviq

Published

on

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, nuk e ka përjashtuar mundësinë lidhur me një kontratë të re për Zlatan Ibrahimoviq, ndërkohë që sulmuesi suedez është në rikuperim pas dëmtimit të rëndë që pësoi në gjurin e djathtë.

“Është e mundur…gjithçka është e hapur”, tha portugezi për media, i pyetur nëse suedezi mund të veshë përsëri fanellën e “Red Devils”.

“Ai do ta marrë vetë vendimin për të vazhduar të luajë në nivele të larta. Për të është e vështirë që t’i thotë “stop” futbollit”, tha tekniku portugez.

“Ne për të i kemi të hapura portat e qendrës stërvitore për rikuperimin e tij”, shoi Mourinho.

I dëmtuar në gjurin e djathtë më 20 prill dhe i operuar në SHBA, Ibrahimoviq, 35- vjeç, vazhdon fazën e rikuperimit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending