Connect with us

Sporti

Mourinho do luftë, jo futboll

Legjenda e Barcelonës, Xavi Hernandez ka folur për trajnerin e Manchester United, Jose Mourinho.

Published

on

Ish-mesfushori i njohur thotë se trajneri portugez në raste të caktuara nuk dëshiron të luajë futboll, por të bëjë luftë.

“Ndonjëherë, kur gjërat nuk shkojnë mirë për Mourihon, ai dëshiron luftë dhe jo futboll. Kjo ndodhte edhe kur ai ishte te Real Madrid”, deklaroi Xavi.

“Unë shpresoj se nuk do ta shihni një gjë të tillë në Angli”, shtoi ai.

Manchester United u mposht nga Chelsea në fundjavë më rezultat të thellë prej 4:0, ndërsa nuk kanë munguar kritikat e ashpra ndaj ‘special one’. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending