Connect with us

Sporti

Mourinho kurrë nuk ka gjasa ta drejtojë këtë skuadër

Jose Mourinho kurrë nuk ka gjasa të drejtojë skuadrën e Arsenalit.

Published

on

Kështu thotë legjenda e ‘topçinjve’, Bob Wilson, i cili thotë se nuk do ta falë kurrë portugezin për sjelljen e keqe ndaj trajnerit Arsene Wenger.

“Arsenali si një bord dhe si një klub nuk do të dëshironte metodat e menaxhimit të Mourinhos”, deklaroi Wilson.

“Ai abuzon pas ndeshjeve dhe ka mungesë respekti. Unë kurrë nuk do t’ia fal atij mungesën e respektit ndaj Arsene Wenger”, shtoi ai.

Mourinho dhe Wenger ishin përplasur edhe fizikisht në vitin e kaluar në ndeshjen ndërmjet Chelseat dhe Arsenalit. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending