Connect with us

Sporti

Mourinho: Ja pse nuk startoi Rooney ndaj Arsenalit

Manchester United dhe Arsenali barazuan në derbin e fundjavës në Premier Ligës.

Published

on

Kapiteni i vendësve, Wayne Rooney nuk startoi në atë sfidë, ndërsa trajneri Jose Mourinho tregon pse vendosi kështu.

“Mendova se ne do ta kishim topin më shumë. Arsenali është një ekip që i le kundërshtarët të luajnë”, tha Mourinho.

“Mendova se ne do të kemi hapësirë dhe se do ta kishim të lehtë të sulmonim”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending