Connect with us

Sporti

Mourinho: Ishte e vështirë të bindja Pogban

Published

on

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka pranuar se e kishte të vështirë të bindte Paul Pogban të rikthehej në Old Trafford.

Kalimi i këtij të fundit të skuadra angleze për herë të dytë në karrierë, shënoi transferimin më të shtrenjtë në histori të futbollit, transferim i cili kapi shifrën e plot 110 milionë eurove.

“Oh! Ishte shumë e vështirë ta bindje atë”, deklaroi Mourinho.

“Kam pasur shumë biseda me të në telefon dhe shumë mesazhe. Por, unë u përpoqa shumë ta bindja atë për të kaluar në këtë skuadër”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending