Connect with us

Sporti

Mourinho godet keq Arsenalin, fillon kontaktet me yllin e tyre (Foto)

Published

on

Sipas shumë raporteve, Jose Mourinho ka telefonuar sulmuesin Alexis Sanchez rreth një transferimi të mundshëm te Manchester United gjatë verës.

Ylli i Arsenalit thuhet se është kontaktuar nga të Mourinho dhe trajnerit i Manchester Cityt, Pep Guardiola, i cili ka punuar me Sanchezin gjatë kohës së kaluar së bashku në Barcelonë.

Lideri i Premierë Ligës, Chelsea dëshiron të nënshkruaj me 28-vjeçarin në përfundim të këtij sezoni derisa edhe gjiganti francez Paris Saint Germain është në garë për shërbimet e tij.

Por, Mourinho mund të hyjë në merkato të transferimi për një sulmuesin derisa Zlatan Ibrahimovic ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij te klubi në ‘Old Trafford’.

Wayne Rooney gjithashtu pritet të largohet gjatë verës duke i sjell të holla të mjaftueshme “Djajve të Kuq” për të siguruar transferimin e reprezentuesit kilian.Sanchez, i cili ka aktualisht kontratë edhe për një vit me klubin në ‘Emirates’, ka refuzuar së fundi marrëveshje të re me vlerë 180.000 funta në javë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending