Connect with us

Sporti

Mourinho gjen fajtorin për humbjen nga Watford

Published

on

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka reaguar pas humbjes nga Watford me rezultat 3:1.

Portugezi fajëson indirekt mbrojtësin Luke Shaw për golin e dytë të pësuar në ndeshjen e djeshme.

“Kur ishim 1:1 ne filluam të marrim kontrollin e ndeshjes dhe ideja ishte që të fitonim”, deklaroi Mourinho.

“Kishim kohë për të bërë diçka të tillë. Por, pastaj ra goli i dytë i tyre që për mënyrën se si ra ishte një gabim i pafalshëm i lojtarit tonë”, shtoi portugezi duke iu referuar mbrojtësit anglez Shaw. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending