Connect with us

Sporti

Mourinho: Feneri zhvillojë takimin si në finale kurse ne si një miqësore

Jose Mourinho ka reaguar pas humbjes ndaj Fenerbahces në kuadër të Europa Ligë.

Published

on

Fenerbahce ka mposhtur skuadrën angleze me rezultat 2-1, skuadra turke bëri një përformancë të shkëlqyer gjatë gjithë ndeshjes.

Manchester United asesi të gjejë formën e duhur nën urdhërat e portugezit. Mourinho pas ndeshjes është shprehur se skuadra e tij ka zhvilluar këtë ndeshje si një miqësore.

”Dukej sikur Fenerbahce po luante në finalen e Ligës së Kampionëve dhe sikur ne po luanim në një miqësore verore”.

”Një skuadër e cila pëson gol vetëm pas dy minutash lojë do të thotë se nuk është e përgaditur mentalisht për lojë”, u shpreh Mourinho. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending