Connect with us

Sporti

Mourinho e mban premtimin, i blen kofshe derri mbrojtësit spanjoll

Published

on

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, e ka mbajtur premtimin ndaj Sergio Reguilonit dhe ia ka blerë një kofshe derri me çmim prej rreth 600 eurosh, për paraqitjen e mrekullueshme që e bëri në fitoren kundër Manchester City.

Mbrojtësi i majtë spanjoll ishte i mrekullueshëm të shtunën, duke e mbajtur në xhep anësorin e City, Riyad Mahrez, me çka i ndihmoi Tottenhamit të fitojë 2:0 në Tottenham Hotspur Stadium.

Mahrez u përpoq ta driblojë Reguilonin katër herë dhe dështoi secilën herë. Loja e tij madhështore e mori shpërblimin e dëshiruar.

Në një reagim në Instagram, Mourinho zbuloi se i kishte premtuar përfaqësuesit spanjoll kofshe derri të shtrenjtë dhe cilësore.

“Premtimi është premtim. Më kushtoi 500 funte (rreth 600 euro) por unë i mbaj premtimet”, shkroi Mourinho në Instagram.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending