Connect with us

Sporti

Mourinho e do Mouran te United

Published

on

Anësori i Paris Saint-Germain, Lucas Moura është duke u lidhur me një kalim të mundshëm te Manchester United.

Është agjenti i brazilianit, ai i cili e pohon një gjë të tillë, duke shtuar se trajneri i United, Jose Mourinho e dëshiron talentin në Old Trafford.

“Lucas Mouran e ka kërkuar Jose Mourinho te Real Madrid, por jo Florentino Perez”, deklaroi agjenti i Moura.

“Mourinho ka dëshiruar dhe dëshiron ta transferojë Lucas Mouran edhe tani te Manchester United”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending