Connect with us

Sporti

‘Mouinho tregon se çfarë i tha Mariner lojtarëve para lojës’

Andre Marriner e drejtoi ndeshjen derbi mes Manchester United dhe Arsenal që përfundoi në barazim 1-1.

Published

on

Gjyqtari anglez nuk akordoi penalty për Manchester United kur Antonio Valencia u pengua nga Nacho Monreal në zonen e rreptësisë.

Mourinho deklaroi se edhe pse nuk u akordua penaltia, referimi ishte perfekt nga gjyqtarët.

“Kam mendim të mirë për Marriner. Nëse ai ka bërë një gabim kundër ekipit tim nuk e ka bërë me qëllim”, tha Mourinho.

“Më kujtohen fjalët e tij para ndeshjes kur iu tha futbollistëve “Nuk dua të bie në sy sot gjatë ndeshjes, dua ta bëjë punën time më së miri dhe pa gabim”.

“E di që ka qenë një gabim tek penalltia por ai në përgjithësi ka referuar mirë dhe është mjaftë i mirë”, deklaroi Mourinho. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending