Connect with us

Lajme

Motra medicionale filmohet nga kamerat e fshehta duke e rrahur pacientin e paralizuar (Foto/Video, +18)

Një video e publikuar së fundmi ka shokuar tej mase opinionin amerikan, për faktin se në të shfaqet një motër medicionale duke e goditur shuplaka një pacient të paralizuar, të cilin e trajtonte sikur të ishte ndonjë egërsirë.

Published

on

Dorothea Harvilik ishte punësuar që të kujdeset për burrin me nevoja të veçanta të cilin e kishte angazhuar nëna e të paralizuarit, e cila kishte instaluar edhe kamera të fshehta brenda dhomës së të birit, pasi dyshonte se ai po keqtrajtohej, transmeton Telegrafi.

64-vjeçarja tani po akuzohet për sulm fizik, pasi filmimet e kanë dëshmuar se ajo po e godiste me shuplaka pacientin 26-vjeç, nga i cili e fitonte edhe kafshatën e gojës.

Pacienti i paralizuar ka nevojë për mbikëqyrje, dhe vazhdimisht ka nevojë që t’i ndërrohen pajisjet në mënyrë që të mbetet gjallë.

Harvilik nga Neë Jersey i Shteteve të Bashkuara nëse shpallet fajtore, rrezikon të dënohet me 18 muaj burgim.

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending