Connect with us

Sporti

Motra e Chiellinit nuk mban dot nervat, shpërthen ndaj Bonuccit pas transferimit te Milani (Foto)

Published

on

Motra e Giorgio Chellinit e ka ‘goditur’ Leonardo Bonuccin për transferimin e tij te Milani, duke i thënë se “paratë gjithmonë fitojnë”.

Mbrojtësi i Juventusit do ta përfundojë kalimin e tij tek Rossonerët sot (e premte) më vonë, në një transferim shokues që mendohet të jetë me vlerë prej 40 milionë euro plus dy milionë tjera bonuse.

Megjithatë, ky transferim nuk është pritur mirë nga të gjithë, në veçanti nga tifozët e Zonjës së Vjetër, por edhe nga motra e Chiellinit, e cila ka reaguar duke ia përmendur paratë.

“Të gjithë e donin atë si kapiten”, shkroi fillimisht Silvia Chiellini në Facebook.

“Të gjithë e donin atë si një simbol të ri të Bianconerëve dhe pastaj paratë gjithmonë fitojnë. Nuk kam fjalë”, e ka mbyllur shkrimin e saj motra e mbrojtësit italian.

Bonucci ishte pjesë e mbrojtjes së famshme ‘BBC’ së bashku me Chiellinin dhe Andrea Barzagli.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending