Connect with us

Lajme

Moti sot në bregdetin shqiptar

Published

on

Gjatë ditës së mërkurë moti në Shqipëri parashikohet të jetë i kthjellët dhe i nxehtë, me vranësira të pakta në pjesën veriore

Era do te jete me drejtim Veriperëndim–Jugperëndim 1-10m/s. Deti i forcës 4 me lartësi vale 2.0 metër.

Temperaturat parashikohen te jene:

Vendet malore 18°/37°C

Vendet e ulta 18°/41°C

Vendet bregdetare 22°/38°C

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending