Connect with us

Lajme

I mori të dashurën, shqiptari hakmerret në mënyrën më të keqe ndaj grekut

Një shqiptar i ka bërë një atentat me armë zjarri një shtetasi grek ditën e djeshme pas rivalitetit që kishin në dashuri.

Published

on

Mësohet se shqiptari e ka qëlluar pesë herë me pistoletë shtetasin grek, pasi ish-e dashura e tij armene ishte lidhur me të.

Ngjarja ka ndodhur në një lagje të Athinës, Palao Faliro dje gjatë natës. Sipas dëshmitarëve, shqiptari iu afrua me motor grekut dhe e thirri duke e qëlluar pesë herë me pistoletë. Më pas ai është larguar me shpejtësi, raporton “Protothema.gr”.

Por gjatë transportit për në spital, greku 26-vjeçar u ka thënë policëve se e njeh atentatorin. Ai gjendet në gjendje kritike për jetën në spital.

Për mediat greke ka folur babai i tij, i cili ka thënë se ishte në dijeni të sherrit që greku kishte pasur me shqiptarin.

“Për momentin më intereson vetëm gjendja e tij. Ai është në gjendje kritike dhe shpresoj të bëhet mirë. Po e dija që kishte një zënkë me një person, po nuk e di identitetin e tij”, ka thënë babai i të plagosurit./Albeu.com

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending