Connect with us

Lajme

Monika Levinski: Më vjen keq që rashë në dashuri me Bill Clinton

“Në moshën 22 vjeç rashë në dashuri me shefin tim dhe kur mbusha 24 vjeç mësova për pasojat shkatërrimtare. Nuk kalon një ditë që nuk më vjen në mendje gabimin im dhe më vjen keq thellësisht për atë gabim”.

Published

on

Ajo që flet është Monika Levinski, ish punonjëse e Shtëpisë së Bardhë, protagoniste e skandalit në fund të viteve nëntëdhjetë, që pothuajse rrëzoi presidentin Bill Clinton.

Tani, Levinski kontribuon me përvojat e saj personale në një fushatë kundër bullizmit në internet. Eshtë rishfaqur ish punonjësja disa ditë nga zgjedhjet presidenciale në SHBA, gjë e cila me siguri nuk do i pëlqejë kandidates Clinton. Ish stazhierja, që tani është 43 vjec, ka treguar se si në atë kohë i ra në kokë për presidentin, sid he ka folur për poshtërimet e shumta që ka pësuar pasi marrëdhënia u bë publike. /bota.al

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending