Connect with us

Lajme

Momenti tronditës kur vozitësi urinon para shtëpisë së klientit të tij (Video)

Published

on

Ky është momenti tronditës kur një shofer është kapur në video duke urinuar shumë afër shtëpisë së klientit vetëm pak çaste pas dorëzimit të ushqimit.

Tom Bithell dhe Mike Ëatson nga Huddersfield, ishin të tronditur kur panë urinë jashtë shtëpisë së tyre, dhe po atë ditë kontrolluan pamjet nga kamerat e tyre dhe panë aktin e tmerrshëm që kishte bërë vozitësi kinez, shkruan DailyMail, transmeton Periskopi.

Bithell 20 vjeçar tha “Mendoj se është diçka tejet e tmerrshme dhe e gërditshme. Unë e kuptoj kur ke nevojë për toalet, thjeshtë ka mundur të na pyes dhe të hyjë brenda në shtëpinë tonë për të përdorur atë. Kemi porositur ushqim nga po ky restorant edhe më herët, mirëpo pjesa më e keqe është fakti se ky njeri dërgon ushqim në shtëpitë e të gjithëve”, transmeton Periskopi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending