Connect with us

Lajme

Momenti shokues kur gjarpri kafshon djalin në një qendër interneti (Video)

Published

on

Ky është një moment shokues kur një gjarpër e sulmon një djalë kur ai përpiqet të dalë nga një qendër internet.

Në pamje duket se klienti drejtohet nga dera dhe kthehet me nxitim duke vrapuar për të shpëtuar nga gjarpri, që ishte lidhur në këmbën e tij.

Të tjerët që ishin të pranishëm u ngritën nga karriget të frikësuar duke kërkuar për gjarprin.

Ngjarja ka ndodhur në një zonë të Tajlandës, dhe është zbuluar se zvarraniku që i takonte llojit ‘Rat’ nuk është helmues, por vret gjahun e tij duke përdorur shtrëngimin.

https://youtu.be/pYG5hvbhTS0

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending