Connect with us

Sporti

Momenti i përplasjes verbale të Mayweather dhe McGregor në konferencën për shtyp (Video)

Published

on

Conor McGregor dhe Floyd Mayweather janë përballur sy më sy në konferencën për shtyp të organizuar në Los Angeles.

Ishte Staples Center arena ku të dy boksierët u përballën sy më sy dhe shkëmbyen fjalë të ashpra ndaj njëri-tjetrit.

Ofendime, thumbime dhe fjalë të ndryshme nuk munguan në këtë konferencë, teksa u desh ndërhyrja e ekipeve të të dy boksierëve për të evituar një përplasje fizike gjatë konferencës.

Dueli mes Mayweather dhe McGregor do të zhvillohet më 26 gusht në MGM Grand Arena në Las Vegas.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending