Momenti kur Sergio Ramos ftohet për testet doping (VIDEO)

Periskopi.com Sporti

Pasi që Footbal Leaks përmes Der Spiegel bënë publike se qendërmbrojtësi dhe kapiteni i Realit të Madridit, Sergio Ramos, ka rezultuar me doping (kortikosteroid deksametazon).

Duke pohuar se UEFA fali mbrojtësin spanjoll, duke lënë çështjen në harresë. Tani në media u bënë publike pamje, deri tek të cilat ka ardhur spanjollja AS.

Këta nga arkivi i TV Real Madrid, kanë siguruar pamjet e momentit kur Ramos ishte ftuar për doping kontroll.

‘Ky është momenti’

‘”Ky është momenti kur zyrtari I UEFA-së, e pyet Ramosin për tju nënshtruar doping kontrollit në Cardif, shkruan spanjollja AS.

Shpërndaje në: