Connect with us

Lajme

Momenti kur një qytetar turk shtypet nga tanku (+18)

Published

on

Tentativa për grusht shteti mbrëmë në Turqi shkaktoi kaos dhe shumë trazira. “Lufta” e ushtarëve turq me shtetin dhe më pas edhe me qytetarët, la pasoja të mëdha, pasi raportohen të paktën 90 të vdekur dhe rreth 700 të plagosur.

Në videon e mëposhtme duket momenti kur një qytetar, i cili mbështet qeverinë, shtypet nga një tank.

Pamja u filmua nga një tjetër qytetar turk, i cili po filmonte live të gjithë kaosin duke komentuar, kur papritur një qytetar i del përpara tankut dhe më pas përplaset nga ai. Tanku nuk ndalon, por i kalon sipër qytetarit turk.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending