Connect with us

Showbiz

Momenti kur motra vajton Ergin te arkivoli (Foto)

Ergi Dinit po i jepet lamtumira e fundit.

Published

on

Tashmë arkivoli i tij po dërgohet në varreza dhe mediet kosovare po postojnë foto nga shtëpia e tij ku janë më shumë se 200 persona.

Duke u bazuar në rite fetare, Ergi po varroset në varrezat e Shkodrës./lajmi.net

gtr

qweqwe

saasd

ewrwe

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbiz

Kjo ka qenë shuma më e lartë që ka marr bakshish Meda

Published

on

Këngëtari i njohur Meda është shprehur se ishte thjeshtësia dhe modestia e bashkëshortes që e bëri për vete.

Meda u shpreh se ishte ai qĂ« bĂ«ri hapi e parĂ« pĂ«r t’u lidhur me tĂ«.

Ai shtoi se ndër vite Luljeta ka mbetur e njëjta.

Këngëtari ia atribuoi të dyve suksesin e martesës së shëndetshme

Meda zbuloi se bashkëshortja kujdeset për look-un e tij.

“GjithmonĂ« e kam pas nĂ« krah, mĂ« ka mbĂ«shtetur! 90% tĂ« punĂ«s, look-ut tim, e pĂ«rzgjedh Lulja, ajo mĂ« thotĂ« tani mĂ« dukesh mirĂ« dhe kĂ«to do veshĂ«sh sonte”.

“Dhe unĂ« i them nĂ« rregull sepse i besoj. Ajo mĂ« ka bĂ«rĂ« pĂ«r vete me thjeshtĂ«sinĂ« e vet. Jemi parĂ« rastĂ«sisht, unĂ« e kam bĂ«rĂ« hapin e parĂ«â€.

“Ka qenĂ« e thjeshtĂ«, modeste, s’di ta pĂ«rshkruaj, Ă«shtĂ« e njĂ«jta si ka qenĂ« kur jemi njohur. Ajo gjithmonĂ« ka qenĂ« bossi i shtĂ«pisĂ«. Kemi rreth 14 vite bashkĂ«. PĂ«r suksesin e martesĂ«s meritĂ«n e mbajmĂ« tĂ« dy! ”– tha ai nĂ« njĂ« intervistĂ« pĂ«r emisionin “Nin”.

Këngëtari zbuloi edhe shumën marramendëse që lanë bakshish në një koncert në Australi.

“NĂ« Australi pĂ«r njĂ« natĂ« kemi marrĂ« mbi 30.000 dollarĂ«. KĂ«ndoja vetĂ« dhe isha i shoqĂ«ruar nga muzikantĂ«t e mi. ËshtĂ« e vĂ«rtetĂ«, ka qenĂ« pĂ«r PavarĂ«sinĂ« e KosovĂ«s, pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« qĂ« isha nĂ« Australi. Ishte eksperiencĂ« e paharruar,” – pĂ«rfundoi Meda.

Continue Reading

Showbiz

Vajza e Lutfi Hazirit e krahason veten me Mona Lisën

Published

on

Vajza e Lutfi Hazirit merr vëmendje me paraqitjet e saj atraktive.

Ajo ka arritur të ketë mijëra ndjekës në Instagram, përkundër që nuk është e njohur për ndonjë profesion.

Duke gëzuar një bukuri të rrallë, ajo së fundmi bëri një ngjashmëri mes saj dhe Mosa Lisës.

Duke publikuar një imazh në të cilin u shfaq e mbështjellë me një pelerinë, ajo shkroi: Mona Lisa e kohëve moderne.

 

Continue Reading

Showbiz

Mbretëresha Elizabeth nuk do të festojë 95 vjetorin e saj të lindjes pas vdekjes së Princit Philip

Published

on

Mbretëresha po feston ditëlindjen e saj të parë në dekada pa burrin e saj Princin Philip të mërkurën

Këtë vit 95-vjetori i lindjes së Mbretëreshës Elizabeth do të jetë një rast i heshtur pas vdekjes së burrit të saj prej 73 vjetësh, Princit Philip, shkruan People.

DitĂ«lindja e shĂ«nuar e monarkut tĂ« MĂ«rkurĂ«n nuk do tĂ« festohet si zakonisht – ndĂ«rsa MbretĂ«resha dhe anĂ«tarĂ«t e tjerĂ« tĂ« familjes shpesh shĂ«nojnĂ« ditĂ«lindjet e tyre duke ndarĂ« portrete tĂ« reja me publikun, nuk do tĂ« ketĂ« njĂ« foto tĂ« lĂ«shuar kĂ«tĂ« vit.

Kjo do tĂ« jetĂ« ditĂ«lindja e parĂ« e MbretĂ«reshĂ«s Elizabeth pas vdekjes sĂ« burrit tĂ« saj, i cili u varros nĂ« ShĂ«n George’s Chapel nĂ« KalanĂ« Windsor tĂ« ShtunĂ«n. Ai vdiq nĂ« 9 Prill nĂ« moshĂ«n 99 vjeç, vetĂ«m dy muaj larg 100 vjetorit tĂ« lindjes.

Mbretëresha është e rrethuar nga stafi i saj besnik dhe tre qentë e saj (të cilët ajo është parë në Kopshtet Frogmore gjatë javës së kaluar) në Windsor Castle, dhe anëtarët e familjes me gjasë do të vizitojnë monarken në ditët në vijim.

Continue Reading

Trending