Connect with us

Sporti

Momenti kur Mayweather “e lanë” me dollarë McGregorin pasi e ofendoi (Video)

Published

on

Floyd Mayweather mori simpatinë e publikut në New York në takimin e tretë mes tij dhe Conor McGregor.

Ishte boksieri amerikan që sërish u përball me fyerjet e irlandezit, i cili madje i tha se nuk i ka punët mirë me të holla aq sa pretendon.

Në atë moment Mayweather urdhëroi muzikën dhe me muzikën edhe filloi e rreshura e të hollave që befasoi McGregorin.

Fansat e këtij të fundit u përgjigjën duke brohoritur “paguaj taksat” duke iu referuar taksave që nuk i ka paguar boksieri amerikan për të cilat edhe u akuzua.

Shikoni momentin kur filluan të rreshurat e të hollave:

https://www.youtube.com/watch?v=pP2TvOsK2ds

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending