Connect with us

Lajme

Momenti kur makina e një të riu goditet nga rrufeja

Published

on

Një i ri e ka kapur momentin kur ishte goditur nga rrufeja në një makinë në lëvizje kur ai regjistroi një klip në Snapchat për një mik të tij.

Fjalët që dëgjohen në video janë “O zoti im, rrufetë”.

Njeriu brenda makinës bërtet dhe betohet për frikë pasi automjeti i tij ka qenë në mënyrë të qartë i goditur.

Video tronditëse u publikua në LiveLeak me përshkrimin e përshkruar se ai ishte goditur nga rrufeja.

Nuk dihet nëse ky njeri ka pësuar ndonjë lëndim apo nëse automjeti i tij e ka mbrojtur atë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending