Connect with us

Lajme

Momenti kur deputeti italian shpërthen në lot: Nuk kemi ku t’i çojmë viktimat (Video)

Published

on

Një deputet i legës së veriut, Daniele Belotti, pak ditë më parë, ndërsa fliste në parlament, nuk mundi ti përmbante lotët.

Çdo ditë, vdesin tetë persona që unë personalisht i njoh, por tani, Bergamo duhet të ringrihet – thotë ai. Dhe videoja e fjalës së tij, është bërë virale.

Është një moment dramatik për tokën time, po humbasim gjyshërit tanë. Nuk dimë më ku ti çojmë të vdekurit – thotë deputeti nga Bergamo. Ndjej shumë trishtim, dhe dhimbje, kur shoh se si po e përballojnë njerëzit e mi, një tragjedi të tillë.

Kush e njeh- shkruajnë mediat italiane, nuk e ka parë kurrë me sy të përlotur.

“Është e vërtetë”, thotë vetë ai, “nuk jam tip që qaj. Deri më tani më kish ndodhur që të prekesha nga gëzimi, vetëm për rezultatet e Atalantës, përveç çështjeve private, por tani, është diçka krejt tjetër…”

Qyteti i Bergamos, është shndërruar në fakt në epiqendër të koronavirusit në Itali. Pamjet që vinin nga ky qytet, me spitalet e tej ngarkuara dhe me trupat e viktimave që nuk kishin ku të dërgoheshin, kanë tronditur jo pak. Të prekurit në qytet mendohet se janë nga 17 deri në 23 mijë.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending