Connect with us

Lajme

Momenti dramatik kur i moshuari i shpëton disa persona nga makina që po digjej në flakë (Video)

Published

on

Një i moshuar është lartësuar në internet pasi i ka shpëtuar disa persona të ngecur në një makinë që po digjej në flakë.

Makina e tipit Lada e godet nga prapa një makinë të tipit Vogla dhe shpërthen në flakë në Azerbajxhan, transmeton Express.

Dëshmitarët shihen duke vrapuar drejt vendit të ngjarjes. Incidenti ndodhi mes qytetit jugperëndimor rus, Rostov dhe kryeqytetit të Azerbajxhanit, Baku.

Së pari dy të rinj shihen duke tentuar ta hapin derën e makinës për t’i nxjerr udhëtarët dhe shoferin jashtë, por pa u përpjekur shumë ata heqin dorë duke ikur nga vendin i ngjarjes.

Më pas vjen një i moshuar dhe pas disa tentimeve të dështuara për ta hapur derën me dorë, ai vendos ta thyejë xhamin e shoferin nga ku edhe i nxjerr ata.

Nuk dihet saktë sa persona janë shpëtuar apo sa shumë janë lënduar.

Besohet se zjarri është shuar nga dëshmitarët e rastit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending