Connect with us

Lajme

Moment i tmerrshëm, djali i vogël rrëzohet në shina teksa treni po nisej (Video)

Published

on

Një djalë i vogël teksa ishte duke hipur në tren i rrëshqiti këmba dhe ra poshtë trenit.

Gjyshi i tij sapo e pa nipin e tij që ra poshtë trenit menjëherë kërkoi ndihmë por asnjë nuk i është përgjigjur thirrjes së tij për ta ndihmuar.

Ai duke mos pasur kohë të mjaftueshme në dispozicion sepse treni mund të nisej dhe në këtë mënyrë do të shpyte djalin është shtrirë vetë dhe ka nxjerrë nipin e tij nga shinat./tema/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending