Moment emocionues, lojtari i ragbitë i propozon martesë të dashurit të tij (Video)

Periskopi.com Sporti

Ky do të jetë momenti që çifti nga Londra do e mbaj në mend gjatë gjithë jetës.

Në Londër, në shënimin vjetor të të drejtave të LGBT në Londër, një lojtar i ragbitë i cili ishte duke marrë pjesë në paradë bëri diçka për të dashurin e tij, transmeton Indeksonline.

Ai i propozoi të dashurit e tij martesë në mes të kësaj parade, ku dëshmitar kishte qindra vet të cilët ishin duke kremtuar këtë paradë.

Pamjet kapin momentin kur Fernando Ferriera ulët në gjunjë dhe i kërkon martesë të dashurit të tij.

Shikoni momentin, kur i dashuri i tij përlotet.

 

Shpërndaje në: