Connect with us

Sporti

Moment emocionues i Mërgim Mavrajt pas përfundimit të ndeshjes

Published

on

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Rumanisë ka ngërthyer në vetë shumë emocione. Fitorja e kësaj ndeshjeje ngjalli shpresat e Kombëtares së Shqipërisë për kalimin në fazën tjetër të garës. Një nga momentet më emocionuese të ndeshjes ishte edhe përqafimi që Mërgim Mavraj ia dha nënës së tij pas përfundimit të ndeshjes.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending