Moment emocionues, humbi i tëri – ja reagimi i portierit të Elches kur Messi ia kërkoi fanellën

Periskopi.com Sporti

Skuadra katalunase, Barcelona sonte shënoi fitore si vendase në ballafaqim me skuadrën që gjendet në pozitën e 17’të, Elchen, me rezultat 3:0, shkruan Periskopi.

Ishte legjenda argjentinase, Lionel Messi ai që shënoi dy herë në portën e Elches, dhe në fund i kërkoi portierit t’i ndërronin fanellat, gjë që nuk e priti ky i fundit dhe reagimi i tij ka shkuar viral.

Natyrisht, kishte emocione që nuk do t’i mungonin askujt përballë një legjende sic është Messi.

Shihni më poshtë videot. /Periskopi

 

 

Shpërndaje në: