Connect with us

Lajme

Molliqaj AAK-në dhe Nismën i shtin në një thes me Shaip Mujën

Published

on

Dardan Molliqaj, sekretar i Vetëvendosjes ka thënë se AAK dhe Nisma kanë rënë në nivelin e Shaip Mujës, ish-deputet i PDK-së, e tash deputet i pavarur në Kuvendin e Kosovës.

Molliqaj në “Interaktiv” të KTV-së tha se mos protestimi është nivel i Shaip Mujës, transmeton Koha.net.

“Niveli i kundërshtimit të AAK-Nisma është sikur Shaip Muja, që nuk do të protestoj dhe do të votojë kundër”, ka thënë Molliqaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending